کفش دوپوش Phantom 8000

کفشی با دو پوشش که سبکترین در نوع خود است. این مدل برای استفاده در ارتفاعات هیمالیا طراحی شده اما برای تمام شرایط هوای سرد قابل استفاده است. از بلندترین قله ها گرفته تا قطبها یکی از ملزومات هر سفر به ارتفاعات می باشد. قابل استفاده در ارتفاع ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ متر. طراحی فشرده و قابل تحسین، ساختار بی نظیر، ترکیبی از مواد اولیه پیشرفته، توجه ویژه به غالب، راحتی و عایقی مناسب در برابر درجه های پایین، از ویژگیهای این محصول می باشد. این کفش در یک زمان قادر به مواجه با چالشهای فنی مختلف است. ۳ بخش عمده در فانتوم ۸۰۰۰ تعریف شده است:

۱-کاور
۲- لایه خارجی
۳- کفش داخلی

کاور فقط جنبه زیبایی ندارد. ساخته شده با دیناتک، قشر ضدآب و زیپ کاملاً ضدآب از ویژگیهای این کاور است. دارای تقویت کننده ضد خراش بوده که از ساییده شدن غالب محافظت می کند. کفی اضافه گرما را بیشتر تامین می کند و بخش جدید “جوراسس” ساخته شده از ویبرام که فوق العاده سبک است و عایق کاملاً مناسبی است. در ضمن عمل جی.اس.بی قلابها را تسهیل میکند.

لایه خروجی کفش از جنس کوردورا است که با لایه عایقی اضافه ترکیب شده است که به سرعت بوسیله سیستم قفل دوبل بسته میشود. این کفش دارای فناوری پیشرفته ایست که در هنگام استفاده اثبات می شود. این کفش تنها گزینه قابل اطمینان در شرایط سخت است.

زیپ ضدآب – قسمت کناری دارای تقویت کننده ضدسایش است – آستر گرمازای قابل جداشدن – چاک برای سیستم مونتاژکامل – سیستم بند سریع – چسب ولکرو – کاور از نایلون دیناتک با لایه واترپروف.

رویه فانتوم ۸۰۰۰

K-Tech

زیره داخلی فانتوم ۸۰۰۰

از زیره داخلی Pro-Flex XT در کفشهای بزرگ و خشن استفاده می شود. این زیره از نایلون بسیار سخت ساخته شده که ضمن اتصال با قسمت ساق بالاترین ساپورت را از قسمت تحتانی پا بکند.

کفی اضافه گرما را بیشتر تامین می کند و بخش جدید “جوراسس” ساخته شده از ویبرام که فوق العاده سبک است و عایق کاملاً مناسبی است.

زیره خارجی فانتوم ۸۰۰۰

Jorasses Gsb ویبرام پیشرفته ایی که ترکیبات چسبنده لاستیکی و با الگوی گیرش در آن لحاظ شده است. قسمت جلویی پا دارای “قسمت صعود” در لاستیک نرم است که آنرا مناسب برای صخره نوردی و ماجراجویی می کند. زیره باقیمانده یک زیره ایست آماده کار که در تمام ۴ فصل و با هر جنبه ای از محیط قابل استفاده می باشد. این زیره از حاشیه پی.یو استفاده کرده تا بتواند کمترین وزن و بهترین حالت دفع ضربات را ارائه دهد. قسمت عقبی زیره هم با سبک و سیستم فرانسوی قالب ریزی شده تا بتوان کرامپون روی آن نصب کرد.

لایه داخلی فانتوم ۸۰۰۰

THERMO: لایه کفش داخلی برای استفاده از گرما بوده و قابلیت جدا شدن را دارد که اجازه عبور هوا به خارج را می دهد ولی به داخل هوایی نفوذ نمی کند.

قالب

کل کیفیت کفش بر اساس شکل و مدل داخل آنست که با دقت طراحی شده و به “قالب” تعبیر میشود. این قالب است که به کفش هویت می دهد. یقیناً کیفیت قالب و مقدار زمانیکه در تولید رویه ها را شکل می دهد و در آخر راحتی پاهای کوهنوردان را تضمین می کند باید در خور آوازه و شهرت اسکارپا باشد. متخصصین اسکارپا با طراحی قالبهای مختلف راحتی پای کوهنوردان را در مدلهای گوناگون تامین کرده اند. در نتیجه وقتی شما کفشهای اسکارپا را می پوشید می توانید مطمئن باشید که این کفش برای شما و نوع فعالیت شما طراحی شده است.

اسکارپا اولین شرکتی بود که قالبهای مخصوص بانوان را طراحی کرد. امروزه تولید تک تک کفشهای خاص بانوان با قالب مخصوص زنانه همان مدل است. و تفاوت عمده آنها با قالبهای مردانه، این است که این قالبها در قسمت وسط و کف پا نازکتر هستند.

توجه داشته باشید که این کفشهای زنانه احتمالاً برای پاهای کوچک و لاغر آقایان هم مناسب است ولی قطعاً برای پای خانم ها استانداردتر است.

سایز فانتوم ۸۰۰۰

توجه داشته باشید که سایز این کفش سه شماره از سایز معمولی پای شما بزرگتر باشد (۴۲ تا ۴۸)

جمع آوری: مهدی مظلومیان
منبع: hamtanab.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

4 نظر

  1. pouya 590

   پیامهای شما عزیزان باعث دلگرمی بیشتر ما می شودو سپاس فراون از دوستانی که ما را حمایت میکنند.

   پاسخ
  1. pouya 590

   درود بر شما در متن گفته شده و مطالعه فرمایید.
   اما جهت اطلاع شما دوست گرامی قابل استفاده در ارتفاع ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ متر می باشد.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *